Zotac NVIDIA GeForce GT1030 2 GB GDDR5/ZT-P10300A-10L
53 813 ֏
Zotac
Video Cards
Name Description
Model ZT-P10300A-10L
Cuda Cores 384
Graphics GeForce GT 1030
Frequency 1227 MHz
Memory Clock (MHz) 1468 MHz/6000 MHz
Memory 2 GB GDDR5
Memory Bus (bit) 64 bit
Interface PCI Express 3.0
Ports 1xHDMI 2.0b /DVI-D ports quantity1
OpenGL 4.5
Power Consumption 30 W
Power supply (W) 300 W
Dimensions 16 mm x111.2 mm x172.5 mm