Deepcool СВО GAMMAXX L240 V2 (DP-H12RF-GL240V2)
32 288 ֏
Deep Cool
CPU Coolers
Name Description
Dimensions 274×120×27 mm
Material Aluminum
Pipe length 310 mm
Pump dimensions 91×79×47 mm
Pump speed 2550 RPM±10%
Voltage 12 VDC (0.21 A)
Connector 3-pin
Max Noise Level Pump 18.9 dB(A); FAN ≤30 dB(A)
Fan dimension 120×120×25 mm
Fan Speed 500-1800 RPM±10%