AOC 23.8''24B2XHM2 VA D-Sub/HDMI/006045
40 467 ֏
AOC
24"
Name Description
Display size 23.8"
Resolution 1920x1080/ 16:9
Matrix type VA
Brightness (cd/m2) 250
Frequency 75Hz